Wakacje i turystyka 0
Wakacje i turystyka

Wakacje i turystyka

 

Wakacje za pasem, a Ty nadal nie wyjechałeś w góry? Szykujesz się na górskie wędrówki dopiero wtedy, kiedy szlaki opustoszeją z nadmiaru turystów? To doskonała decyzja. Wrzesień i październik to idealny wybór, jeśli chodzi o wyprawy w góry.

Temperatura jest wówczas przyjaźniejsza, widoki piękniejsze, a przyroda może nas zachwycać większą ilością kolorów niż do tej pory. Oczywiście na takie wyprawy należy się odpowiednio przygotować. W naszym sklepie – MoroLand.pl, znajdziesz wszystko co konieczne na krótką lub dłuższą wyprawę górską.

 

Plecaki taktyczne – pojemne i wytrzymałe

 

Trudno wyobrazić sobie wyprawę w góry bez plecaka. To w nim zmieścimy odzież, prowiant i akcesoria. Jaki powinien być plecak w góry? Dokładnie taki, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy duży wybór plecaków taktycznych o różnej pojemności. Na wyprawy jednodniowe sprawdzają się dobrze plecaki o małej pojemności. Jednak planując wyprawę kilku dniową, na którą warto zabrać większą ilość odzieży i wyposażenia, koniecznie sięgnij po plecaki o dużej pojemności.

Nasze plecaki taktyczne posiadają wszystko co konieczne do tego, aby móc je wygodnie i bezpiecznie używać na długich dystansach. Są wykonane z materiałów nieprzepuszczających wilgoci, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz dających wiele możliwości regulacji.

 

Odzież termoaktywna niezbędna jesienią

 

Pogoda w górach lubi zaskakiwać. Wrzesień i październik to czas, kiedy można się spodziewać niskich temperatur. Są one szczególnie dotkliwe podczas nocnego wypoczynku. Jak się chronić przed chłodem? Oczywiście przy pomocy odpowiedniego ubioru. Takim będzie odzież termoaktywna. W ofercie posiadamy różnego rodzaju koszulki z materiałów termoaktywnych, które pomagają utrzymać naturalną ciepłotę ciała, a jednocześnie umożliwiają skuteczna wentylację i odprowadzenie wilgoci na zewnątrz.

Odzież tego typu chroni nasze organizmy przed wychłodzeniem. Uzupełnieniem naszej oferty na odzież turystyczną są również spodnie, kurtki i profesjonalne obuwie . Jeżeli prognozy zapowiadają że pogoda w górach ma być wietrzna, nie zaszkodzić spakować do plecaka kominiarki lub komina. To wygodna, a zarazem bardzo skuteczna ochrona naszej głowy i szyi przed lodowatymi podmuchami wiatru. Warto przy tym pamiętać, że właśnie w ten sposób dochodzi do wychłodzenia naszego organizmu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl